Przeprowadzki transport mebli Warszawa Żoliborz

Przeprowadzki Żoliborz

Planujesz przeprowadzkę na Żoliborz w Warszawie? A może chcesz otworzyć tutaj siedzibę swojej firmy? Wybierz naszą firmę przeprowadzkową ML Przeprowadzki!

W firmie ML Przeprowadzki zajmujemy się świadczeniem kompleksowych usług – jedna z naszych specjalności to przeprowadzki Warszawa Żoliborz. Zapewniamy profesjonalną pomoc zawsze w przystępnej cenie.

ML Przeprowadzki – przeprowadzki Żoliborz – tel. 535 141 235 – zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Zadowolenie klienta jest dla nas priorytetowe! Każde zlecenie jest dla nas równie ważne i kładziemy nacisk na to, aby jego obsługa odbywała się sprawnie, szybko, wygodnie, a także bezpiecznie.

Od lat nasza firma organizuje przeprowadzki krajowe i międzynarodowe, na terenie Unii Europejskiej. Dla naszych klientów jesteśmy dostępni także w dzielnicy Żoliborz, świadcząc usługi takie jak: przeprowadzki Żoliborz oraz transport mebli Żoliborz.

Swoje usługi kierujemy zarówno do klientów indywidualnych – osób prywatnych, jak również do przedsiębiorstw, organizacji, instytucji. Organizujemy przeprowadzki domów i przeprowadzki mieszkań, a także przeprowadzki biur oraz całych firm.

 

Zapewniamy usługi takie jak:

  • wycena usług przeprowadzkowych
  • dostarczenie materiałów do pakowania
  • pakowanie mienia i jego odpowiednie zabezpieczanie
  • wynoszenie i wnoszenie mienia do lokalu
  • przewóz powierzonego nam mienia
  • transport gabarytów – transport mebli Żoliborz
  • sprzątanie po przeprowadzkach

 

Nasza firma dysponuje rozbudowaną flotą samochodów transportowych, które pozwalają na przewiezienie różnego rodzaju mienia – także tego gabarytowego. Wykwalifikowani pracownicy zadbają o to, aby przeprowadzka odbyła się bez problemowo. Posiadamy również ubezpieczenie, które gwarantuje naszym klientom pełne bezpieczeństwo w razie nieprzewidzianych sytuacji.

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące naszych usług, zachęcamy do skontaktowania się z nami pod numerem telefonu 535 141 235.

ML Przeprowadzki – przeprowadzki Warszawa Żoliborz – zapraszamy serdecznie do wybrania naszych usług!