Przeprowadzki mieszkań Warszawa, przeprowadzki domów Warszawa – ML Przeprowadzki

Przeprowadzki domów

Kompleksowe przeprowadzki domów i mieszkań

 

Naszą główną usługą, którą realizujemy zdecydowanie najczęściej i w której mamy bardzo duże doświadczenie, są w pełni profesjonalne i kompleksowe przeprowadzki domów i mieszkań. Warto się z nami skontaktować, choćby z powodu darmowej wyceny i profesjonalnych porad – staramy się jak najlepiej spełnić oczekiwania i zadowolić naszych klientów. Usługę prowadzimy nie tylko w Warszawie i okolicach, ale mamy także możliwość jej realizacji na terenie całej Polsce i Unii Europejskiej.

Profesjonalne i bezpieczne przeprowadzki

Podejmujemy się transportu nie tylko mebli, ale i innych elementów wyposażenia wnętrz, czy też przedmiotów wielkogabarytowych. Mamy kadrę doświadczonych pracowników, a także odpowiednie narzędzia, które pozwalają na właściwy transport urządzeń RTV i AGD, ciężkich i trudnych w przenoszeniu przedmiotów oraz mebli, a także instrumentów muzycznych, nawet bardzo dużych (takich jak np. fortepiany czy pianina). Do transportu wykorzystujemy jedynie pojemne i w dobrym stanie bagażówki, wyposażone w niezbędne pasy zabezpieczające, które nie dopuszczą do powstania uszkodzeń w pojeździe.
Korzystając z usługi przeprowadzki domów Warszawa, nie należy się także martwić nad demontażem urządzeń czy właściwą instalacją sprzętu RTV i AGD. Nasi doświadczeni pracownicy pomogą nie tylko w odpowiednim zabezpieczeniu mienia i bezpiecznym transporcie, ale także przygotują i zamontują wszystko na miejscu docelowym – nasza oferta jest w pełni kompleksowa i profesjonalna. Oprócz tego oferujemy również usługi typu „złota rączka” polegające na wykonaniu niewielkich prac monterskich jak na przykład wieszanie tablic czy obrazów i nie tylko.

Odpowiednia ochrona podczas przeprowadzki i zabezpieczenie mienia

Nasza kadra pracownicza to zespół profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży. Dzięki temu mogą mieć Państwo pewność, że powierzone nam przeprowadzki mieszkań Warszawa i domów przebiegną sprawnie i w pełni bezpiecznie. Co więcej, zapewniamy ubezpieczenie mienia, które będzie pod naszą opieką na czas transportu.
Oferujemy Państwu nie tylko transport mebli i wszelkich elementów wyposażenia wnętrza. Zajmiemy się również ich profesjonalnym zapakowaniem – posiadamy odpowiednie materiały opakowaniowe oraz zabezpieczające (kartony, folie pęcherzykowe oraz stretch, wypełniacze, narożniki ochronne, itp.), dzięki którym przewożone mienie nie będzie narażone na powstanie uszkodzeń czy zabrudzeń w trakcie transportu bądź też załadunku czy rozładunku.

Jak usługa przeprowadzki wygląda w praktyce?

  1. Nasz pracownik wykonuje profesjonalną wycenę przeprowadzki mieszkania czy domu i uzgadnia szczegóły i dogodny termin.
  2. W ustalonym terminie nasz doświadczony zespół przyjeżdża pod wskazany adres i pomaga we właściwym demontażu urządzeń czy też zestawów mebli. Pomagamy również we właściwym pakowaniu i zabezpieczaniu mienia – zapewniamy m.in. folię stretch i pęcherzykową, kartony czy specjalne wypełniacze.
  3. Następnie, meble i inne elementy wyposażenia są ładowane i zabezpieczane w naszych bagażówkach.
  4. Mienie transportowane jest pod docelowy adres – nasi pracownicy wnoszą, pozbywają się kartonów i innych materiałów zabezpieczających, odpowiednio ustawiają i montują meble, a także właściwie instalują sprzęt AGD i RTV i wykonują małe prace monterskie, pomagające we właściwym urządzeniu pomieszczeń.
  5. Dokładamy wszelkich starań, by wszystko było zgodne ze wcześniejszymi ustaleniami dotyczącymi przeprowadzki.


Staramy się dopasować zakres wykonywanych czynności do indywidualnych potrzeb oraz oczekiwań klienta, dlatego w celu ustalenia szczegółów realizacji przeprowadzki domów czy mieszkań zapraszamy do bezpośredniego kontaktu.

Zadzwoń do nas i umów nieobligującą, bezpłatną wycenę – gwarantujemy bezpieczeństwo i w pełni fachowe zrealizowanie usługi.