Przeprowadzki międzynarodowe Warszawa - ML Przeprowadzki

Przeprowadzki międzynarodowe

Kompleksowe przeprowadzki międzynarodowe

 

Podstawą każdego dużego wyzwania logistycznego, takiego jak np. przewóz cennych przedmiotów i mebli do innego kraju, jest zatrudnienie do tego doświadczonej i dobrze wyposażonej, profesjonalnej firmy. Szczególnie przy dużej skali przeprowadzki, o wiele bezpieczniejsze jest skorzystanie z usług przedsiębiorstwa o dobrej renomie i wiedzy, by taka przeprowadzka międzynarodowa została wykonana jak najlepiej.

 

Profesjonalny transport do każdego kraju Unii Europejskiej

Przeprowadzki międzynarodowe Warszawa wykonywane przez naszą firmę, to gwarancja bezpieczeństwa i dotrzymania wszelkich terminów – zakres naszej działalności dotyczy wszystkich krajów Unii Europejskiej. Każde zlecenie, którego się podejmujemy, wymaga odpowiedniego, indywidualnego podejścia – na pierwszym miejscu stawiamy zadowolenie klienta, dlatego zupełnie darmowo wyceniamy dane zlecenie i udzielamy fachowych, specjalistycznych porad. Pomogliśmy już dziesiątkom klientów – zarówno wielkim i mniejszym przedsiębiorstwom, jak i osobom prywatnym.

 

Zapewnienie bezpieczeństwa

Z myślą o zapewnieniu jak najlepszego bezpieczeństwa, dostarczamy m.in. folie pęcherzykowe oraz stretch, a także kartony i wypełniacze do nich, dzięki którym wszelkie przedmioty będą właściwie ochronione w trakcie nawet długich podróży. Co więcej, dysponujemy bardzo dużą flotą pojazdów, które dzięki dodatkowemu wyposażeniu (w postaci np. pasów zabezpieczających), umożliwiają nam transport nawet bardzo ciężkich i wielkogabarytowych przedmiotów. Mienie pod naszym nadzorem jest zatem bardzo dobrze ochronione przed uszkodzeniami mechanicznymi i zabrudzeniami.

 

Fachowy przewóz przedmiotów, jak i zwierząt

Podejmujemy się przeprowadzek międzynarodowych następujących rzeczy:

  • Rozmaitych mebli, dużych szaf, komód i łóżek, czy wyposażenia biur,
  • Specjalistycznych maszyn oraz delikatnych urządzeń, takich jak komputery, serwery oraz sprzętu RTV i AGD,
  • Bardzo ciężkich sejfów i kas oraz szaf pancernych,
  • Dużych instrumentów muzycznych, takich jak np. fortepiany i pianina (instrumenty te są delikatne i podatne na zniszczenia, dlatego wymagają szczególnego zabezpieczenia – mamy doświadczenie w transporcie wielu takich instrumentów),
  • Rozmaitych, cennych dzieł sztuki (takich jak np. rzeźby czy obrazy),
  • Podejmujemy się również bezpiecznego przewozu zwierząt, z zachowaniem jak najlepszych standardów i właściwych norm.

 

Kompleksowość usługi oraz dopełnienie wszelkich formalności

Nasza usługa przeprowadzek międzynarodowych jest kompleksowa – nie tylko odpowiednio zdemontujemy wszelkie przedmioty, zapakujemy je i bezpiecznie przetransportujemy na miejsce docelowe, ale również właściwie rozładujemy, wniesiemy mienię i pomożemy zamontować urządzenia.

Nasz zespół składa się z doświadczonych pracowników, wiele lat pracujących w branży, odpowiednio przygotowanych nawet na niestandardowe zlecenia. Co więcej, gwarantujemy ubezpieczenie mienia na wypadek uszkodzeń podczas transportu, a także zapewniamy niezbędną rzecz podczas przeprowadzek międzynarodowych – przygotowujemy odpowiednie dokumenty do agencji celnych.

Skorzystaj z naszych usług, jeśli szukasz profesjonalnej firmy, która terminowo i bezpiecznie wykona przeprowadzkę między różnymi krajami Unii Europejskiej. Wybierając nas, wybierasz doświadczenie i fachową, indywidualną obsługę. Zadzwoń do nas lub odwiedź nasze biuro, które znajduje się w Warszawie.