Firma przeprowadzkowa, przeprowadzki firm biur Warszawa – ML

Przeprowadzki biur i firm

Przeprowadzki firm i biurOd wielu lat pomagamy naszym klientom bezpiecznie przenieść meble i urządzenia czy też inne elementy wyposażenia domów, instytucji i przedsiębiorstw. To właśnie przeprowadzki biur oraz firm, zarówno dużych, jak i małych, są naszą specjalnością i najczęściej wykonywaną przez nas usługą. Proponujemy Państwu fachowe porady, doradztwo specjalistów o dużej wiedzy oraz zupełnie darmową wycenę przedsięwzięcia – pod uwagę brane są m.in. liczba pięter, dostęp do wind, rozmiary i ilość przenoszonych mebli biurowych. Zapewniamy indywidualne i elastyczne podejście do każdej przeprowadzki.

Po pierwsze – bezpieczeństwo

Przeprowadzki firm Warszawa wykonujemy w sposób niebywale staranny, dbając o każdą rzecz transportowaną przez naszą bagażówkę. Zapewniamy dostarczenie i odpowiednie zabezpieczenie towarów za pomocą wytrzymałych kartonów oraz ochraniających folii stretch i folii pęcherzykowych. Przed wyniesieniem mebli firmowych, właściwie je demontujemy i pakujemy by nie sprawiały problemów w transporcie. Załadunek, jak i rozładunek prowadzony jest przez doświadczonych pracowników, którzy wykonywali już wiele zleceń nie tylko na terenie Warszawy oraz okolic, ale również na terenie całej Unii Europejskiej.

Po drugie - kompleksowość przeprowadzek i szereg możliwości

Oprócz standardowych, tradycyjnych mebli, takich jak np. szafy, krzesła, komody, fotele, podejmujemy się również przenoszenia sprzętów specjalistycznych wielkogabarytowych. Mamy możliwość bezpiecznego transportu sprzętu biurowego i elektronicznego (takiego jak np. kserokopiarki, duże telewizory i komputery), urządzeń chłodniczych czy dystrybutorów do przekąsek i napojów. Co więcej, podejmujemy się także załadunku i wnoszenia do miejsca docelowego ciężkich bankomatów, sejfów, kas pancernych, a także specjalistycznych maszyn produkcyjnych i przemysłowych.

 Po trzecie – doświadczenie

Profesjonalne przeprowadzki biur Warszawa czy różnych firm to nasza specjalność – wykonaliśmy dziesiątki różnych realizacji. Z naszych usług korzystały zarówno małe przedsiębiorstwa, które potrzebowały szybkiego transportu, jak i duże korporacje i instytucje, oczekujące najwyższej jakości usługi, z zapewnionym bezpieczeństwem mebli i urządzeń.

Co więcej, gwarantujemy, że powierzone nam mienie firmowe i biurowe będzie odpowiednio ubezpieczone przed możliwymi uszkodzeniami i wypadkami. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług i skontaktowania się z nami w celu w pełni darmowej, nieobligującej wyceny usługi. W razie jakichkolwiek pytań dotyczących oferty przeprowadzek biur czy firm, prosimy o kontakt.

 

W skład oferty wchodzi:

  • profesjonalna porada naszego pracownika
  • bezpłatna wycena
  • dostawa materiałów niezbędnych do odpowiedniego zabezpieczenia mienia
  • montowanie i demontowanie mebli (zależnie od potrzeb)
  • pakowanie mienia przez naszych pracowników
  • załadowanie i zabezpieczenie mienia w bagażówce
  • transport do miejsca wskazanego przez Klienta
  • rozładowanie i ustawienie mienia zgodnie z wytycznymi Klienta
  • ubezpieczenie powierzonego nam mienia.