Nasza firma

Kim jesteśmy

Jesteśmy firmą zajmującą się kompleksowymi usługami przeprowadzkowymi oraz relokacyjnymi w Warszawie, a także w okolicznych miejscowościach.

ML Przeprowadzki to zgrany zespół profesjonalistów działający w tej branży od wielu lat. Doświadczenie nabyliśmy wykonując przeprowadzki wiodących firm krajowych, a także międzynarodowych. Stale rozbudowujemy naszą firmę, aby móc oferować Klientom obsługę na jeszcze wyższym poziomie – jesteśmy skoncentrowani na tym, aby nasze usługi zawsze były kompleksowe, profesjonalne, a także przystępne cenowo.

ML Przeprowadzki – profesjonalna firma transportowa Warszawa – jesteśmy całkowicie do Twojej dyspozycji!

Dla kogo i gdzie działamy

Naszą ofertę kierujemy zarówno do osób prywatnych jak i firm oraz instytucji państwowych. Zlecenia wykonujemy na terenie Warszawy, woj. mazowieckiego, Polski oraz Unii Europejskiej.

Świadczone przez nas usługi transportowe są sprawdzonym wyborem dla każdego Klienta, któremu zależy na szybkim, solidnym, a także przystępnym cenowo przewozie mienia na wybranej trasie – zarówno na krótkich, krajowych dystansach, jak również za granicę.

Misja firmy

Naszym głównym założeniem jest kompleksowa pomoc w przygotowaniu oraz realizacji wszelkiego typu przeprowadzek. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom Klienta poprzez indywidualne i elastyczne podejście do zlecenia.

Zapewniamy kompleksową obsługę, która obejmuje nie tylko przewóz przekazanego nam mienia, ale również innego rodzaju usługi, w tym zabezpieczanie mienia, jego wynoszenie i wnoszenie, sprzątanie po przeprowadzkach. Transportujemy także towary wymagające – gabarytowe, delikatne, zabytkowe.

Definicja

Do naszej firmy idealnie pasuje sformułowanie: „odpowiednie osoby na odpowiednim miejscu”. Naszą siłę stanowią ludzie, którzy tworzą naszą firmę. Zatrudnieni u nas specjaliści to wartość dodana gwarantująca bezpieczeństwo i fachowość.

W razie dodatkowych pytań związanych z naszymi usługami pozostajemy zawsze do dyspozycji – postaramy się odpowiedzieć na wszystkie z nich wyczerpująco.

ML Przeprowadzki – usługi transportowe Warszawa i okolice – zapraszamy do wybrania naszej obsługi!

ML Przeprowadzki – firma transportowa Warszawa, której możesz zaufać

 Lata pracy w branży i zdobyte w tym czasie doświadczenie, zgrana załoga i bogate wyposażenie naszej firmy pozwala nam świadczyć niemal każdego rodzaju usługi. Dokładamy starań, by nasi klienci – niezależnie czy osoby prywatne, czy przedsiębiorcy – zawsze otrzymywali profesjonalne, kompleksowe i dopasowane do swoich potrzeb usługi. Oprócz wydajności i sprawności, z jaką wykonywana jest relokacja, nie mniej ważna dla nas jest bezpieczeństwo – zarówno Ciebie i naszych pracowników, ale także transportowanych przedmiotów. Niewiele korzyści przyniosłoby Ci przecież dowiezienie na miejsce uszkodzonych sprzętów, mebli czy ozdób. Dlatego decydując się na usługi transportowe Warszawa, postaw na ekipę, która zrobi to nie tylko szybko, ale również gwarantując odpowiednie podejście do kwestii bezpieczeństwa. Od lat świadczymy najwyższej jakości usługi związane z przeprowadzkami, czego poświadczeniem są referencje uzyskane od naszych klientów.