Wycena - ML Przeprowadzki
Wycena

Paweł Grajda

506 224 503
pawel@mlprzeprowadzki.pl
Przeprowadzki biurowe i prywatne

Marcin Laskus

535 141 235
marcin@mlprzeprowadzki.pl
Przeprowadzki międzynarodowe

Transport elementów wyposażenia biur i domów to skomplikowane zadania logistyczne, które nie sposób rzetelnie wycenić, nie znając szczegółów realizacji. Nie da się bowiem podać dokładnego cennika, ponieważ każde nasze zlecenie jest inne. Do każdego klienta podchodzimy zatem indywidualnie, biorąc pod uwagę szereg różnych czynników, opisanych niżej.

Chcemy zaznaczyć, że nasza wycena przeprowadzek jest w pełni darmowa – warto zatem skontaktować się z nami i umówić się na wizytę. Po wycenie skorzystanie z naszych usług nie jest oczywiście obligatoryjne. Nasze usługi prowadzimy zarówno dla osób prywatnych, jak i dla dużych oraz mniejszych przedsiębiorstw.


Na czynniki, które mają wpływ na wycenę, składają się:
 • Ilość oraz rodzaj przewożonego mienia
  Czynnikiem, który ma największy wpływ na wycenę przeprowadzki jest oczywiście ilość i rodzaj mienia, który mamy przetransportować. Podejmujemy się przewożenia nie tylko sprzętu RTV i AGD oraz mebli takich jak np. szafy, łóżka, stoły czy krzesła, ale również wielu innych, także niestandardowych przedmiotów. Do nich zaliczyć można np. ciężkie szafy i kasy pancerne, sprzęt biurowy, specjalistyczne maszyny czy nawet delikatne instrumenty muzyczne (fortepiany, pianina) – wszystkie je właściwie zabezpieczamy i transportujemy, dbając o ich właściwą ochronę.

  Bardzo ważne przy każdej przeprowadzce jest podanie nam wszelkich szczegółów dotyczących przewożonego mienia – dzięki temu możemy precyzyjnie określić liczbę materiałów zabezpieczających oraz dobierzemy odpowiednie pojazdy.
 • Warunki logistyczne– wszelkie utrudnienia i udogodnienia
  Na cenę przeprowadzki mają wpływ także warunki panujące pod adresem załadunku oraz rozładunku. Pod uwagę brana jest możliwość skorzystania z windy, a także jej wielkość, czy liczba pięter które trzeba pokonać, aby przenieść mienie z jednego adresu do drugiego. Istotne są również takie elementy jak szerokość korytarzy i klatek schodowych – bardzo wąskie mogą nam utrudniać pracę. Krótko mówiąc, bierzemy pod uwagę wszystko, co może wpływać na ewentualne spowalnianie naszej pracy.
 • Zakres usługi
  Oferujemy trzy różne opcje do wyboru: premium, medium oraz wariant ekonomiczny – zostały one szerzej opisane na podstronie „Cennik”.

  Usługa premium jest najdroższa, ale wybierając ją, całą przeprowadzką zajmują się doświadczeni pracownicy – klient może w tym czasie zająć się swoimi sprawami, na naszych barkach zostawiając pakowanie, planowanie i transport, a także fachowy montaż. Wersja medium jest tańsza i popularniejsza od wersji premium – wymaga pewnych działań klienta, takich jak np. zapakowanie drobnych rzeczy czy odpowiedniego demontażu urządzeń i sprzętu. Wersja ekonomiczna, jest najtańsza, ale wybierając ją, wykonujemy jednie podstawowe usługi – jest zatem najkorzystniejszą opcją przy małych przeprowadzkach, np. dwóch czy trzech mebli.

Te trzy elementy mają największe znaczenie przy podawaniu wyceny przeprowadzek. Skontaktuj się z nami i umów się na darmową wycenę.