Przeprowadzki Wołomin | ML Przeprowadzki

Przeprowadzki Wołomin

ML Przeprowadzki z Warszawy to kompleksowe usługi przeprowadzkowe przeznaczone dla klientów indywidualnych i biznesowych. Z nami każda przeprowadzka będzie udana!

Specjalizujemy się w organizacji przeprowadzek w Warszawie i w okolicach, w tym także w Wołominie. Przewozimy mienie lokalnie, na terenie woj. mazowieckiego, ale również w całym kraju oraz międzynarodowo – skupiamy się na obszarze Unii Europejskiej.

ML Przeprowadzki – przeprowadzki Wołomin – tel. 535 141 235 – zapraszamy Państwa do sprawdzenia naszej pełnej oferty!

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie organizacji przeprowadzek – zarówno dla mniejszych, jak również dużych lokali. Zadowolenie klientów zawsze było dla nas najważniejsze, dlatego też dołożymy wszelkich starań, aby spełnić także Państwa wymagania. Z nami przeprowadzki są szybkie, sprawne, wygodne, bezpieczne i tanie!

 

Nasze przeprowadzki są organizowane kompleksowo – zapewniamy dostęp do szerokiej gamy usług, w tym między innymi:

  • pakujemy i zabezpieczamy mienie
  • wynosimy i wnosimy je do lokali
  • transportujemy mienie
  • przewozimy gabaryty – meble, AGD, RTV i inne

 

Dysponujemy nowoczesnym zapleczem, zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników, a także posiadamy ubezpieczenie, które zapewnia pełną ochronę mieniu naszych klientów.

Mają Państwo dodatkowe pytania związane z naszymi usługami? Jesteśmy całkowicie do dyspozycji! Prosimy o skontaktowanie się z nami pod numerem telefonu 535 141 235.

ML Przeprowadzki – przeprowadzki Wołomin – zachęcamy do wybrania naszych usług przeprowadzkowych!