Przeprowadzki i transport mebli Warszawa Śródmieście | ML Przeprowadzki

Przeprowadzki Warszawa Śródmieście

ML Przeprowadzki to kompleksowe i profesjonalne przeprowadzki w Warszawie. Nasze usługi kierujemy do klientów biznesowych i indywidualnych – przeprowadzamy biura, magazyny, całe firmy, domy i mieszkania – zawsze bezpiecznie, szybko, wygodnie i tanio! 

Nasze usługi świadczymy głównie w Warszawie – jesteśmy dostępni dla Państwa także w dzielnicy Śródmieście. Prowadzimy przeprowadzki lokalne na terenie woj. mazowieckiego, ale także ogólnopolskie i międzynarodowe na obszarze państw Unii Europejskiej.

ML Przeprowadzki – przeprowadzki Śródmieście, Warszawa – tel. 535 141 235 – zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą!

W naszej firmie jesteśmy skoncentrowani na tym, aby zapewnić klientom obsługę na najwyższym poziomie – Państwa satysfakcja jest dla nas najważniejsza, dlatego też do wszystkich zleceń podchodzimy w sposób indywidualny.

 

Przeprowadzki organizujemy kompleksowo – zajmujemy się:

  • pakowaniem i zabezpieczaniem mienia na czas przewozu
  • jego wynoszeniem
  • transportem
  • wnoszeniem do nowego lokum

 

Transportujemy także gabaryty – transport mebli Śródmieście – przewóz sprzętów AGD, RTV, elektroniki, dużych instrumentów muzycznych. Każdy powierzony nam przedmiot jest odpowiednio zabezpieczany i objęty ubezpieczeniem. 

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek dodatkowe pytania dotyczące naszych usług przeprowadzkowych, pozostajemy od dyspozycji – prosimy o skontaktowanie się z nami pod numerem telefonu 535 141 235. 

ML Przeprowadzki – przeprowadzki Warszawa Śródmieście – zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty!