Przeprowadzki i transport mebli Ursynów | ML Przeprowadzki

Przeprowadzki Ursynów

W naszej firmie ML Przeprowadzki z Warszawy specjalizujemy się w organizacji przeprowadzek dla klientów indywidualnych i biznesowych – jeśli planują Państwo przeprowadzkę, zachęcamy do wybrania naszej oferty!

Zajmujemy się także przeprowadzkami w dzielnicy Ursynów – tutaj możemy zapewnić Państwu pełną i profesjonalną obsługę, która pozwoli na szybkie, wygodne i bezpieczne przeniesienie się pod nowy adres.

Oferujemy przeprowadzki lokalne, w Warszawie i w okolicach, a także przeprowadzki w całej Polsce i międzynarodowo – na terenie Unii Europejskiej.

ML Przeprowadzki – przeprowadzki Ursynów – tel. 535 141 235 – zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty! 

Przeprowadzki organizujemy kompleksowo – zawsze bierzemy pod uwagę specyficzne życzenia i wymagania naszych klientów, aby współpraca z nami była całkowicie udana. Kładziemy nacisk na rzetelność, fachowość, a także gwarantujemy przystępne ceny usług przeprowadzkowych.

 

Nasza oferta obejmuje wszystkie prace, które są niezbędne do przeprowadzki:

  • pakowanie i zabezpieczanie mienia
  • wyniesienie z lokum
  • transport
  • wniesienie do nowego miejsca
  • rozlokowanie według życzeń klienta

 

Zajmujemy się również transportem gabarytów – przewozimy meble, także z ich demontażem i montażem, sprzęty AGD, RTV, komputery i inną elektronikę. Powierzone nam mienie jest objęte ubezpieczeniem. 

W razie dodatkowych pytań jesteśmy zawsze gotowi do odpowiedzi – prosimy o skontaktowanie się z nami pod numerem telefonu 535 141 235.

ML Przeprowadzki – przeprowadzki, transport mebli Ursynów – zapraszamy do wybrania naszych usług!