Przeprowadzki Warszawa Tarchomin | ML Przeprowadzki

Przeprowadzki Warszawa Tarchomin

Nasza firma ML Przeprowadzki z Warszawy specjalizuje się w organizacji przeprowadzek dla klientów biznesowych i prywatnych – przeprowadzamy biura, magazyny i całe firmy, a także domy i mieszkania – szybko, sprawnie i w przystępnych cenach! 

Usługi oferujmy przede wszystkim w rejonie Warszawy, ale także obsługujemy przeprowadzki krajowe i międzynarodowe na terenie Unii Europejskiej. Zajmujemy się również przeprowadzkami w dzielnicy Tarchomin – to tutaj możemy zapewnić Państwu profesjonalne i kompleksowe wsparcie. 

ML Przeprowadzki – przeprowadzki Tarchomin – tel. 535 141 235 – zapraszamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą! 

W naszej firmie satysfakcja klienta jest dla nas najważniejsza! Właśnie dlatego do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny, aby zapewnić mu szybką, sprawną i bezpieczną przeprowadzkę.

 

Nasza oferta jest kompleksowa:

  • wycena przeprowadzki
  • pakowanie i zabezpieczanie mienia
  • wynoszenie i wnoszenie przedmiotów
  • transport
  • rozlokowanie w nowym miejscu

 

Zajmujemy się przewożeniem różnego rodzaju przedmiotów, w tym także gabarytów – meble, sprzęty RTV, AGD, urządzenia biurowe i inne. 

Dysponujemy rozbudowaną flotą i stosujemy odpowiednie rozwiązania zabezpieczające mienie naszych klientów – kartony, folie, wypełniacze, narożniki ochronne, pasy itp. Powierzone nam mienie jest objęte także ubezpieczeniem. 

W razie dodatkowych pytań związanych z naszą ofertą jesteśmy stale do Państwa dyspozycji – prosimy o kontakt pod numerem telefonu 535 141 235. 

ML Przeprowadzi – przeprowadzki Warszawa Tarchomin – zachęcamy do wybrania naszych usług!