Przeprowadzki Warszawa Mokotów

Przeprowadzki Warszawa Mokotów

Zamierzasz przeprowadzić się do Mokotowa? Chcesz otworzyć tutaj swoją firmę? Na pewno wiesz, że przeprowadzka może być wymagająca. Jednak wtedy, gdy zdecydujesz się na pomoc naszej firmy, wszystko na pewno się uda! 

W ML Przeprowadzki jedną z naszych specjalności są przeprowadzki Warszawa Mokotów – to także tutaj można skorzystać z naszych kompleksowych usług przeprowadzkowych i transportowych. Działamy zarówno na obszarze Warszawy, jak również poza nią, oferując usługi krajowe i międzynarodowe – na terenie Unii Europejskiej.

ML Przeprowadzki – przeprowadzki Mokotów – tel. 535 141 235 – zobacz już teraz, co możemy zaoferować!

Od lat zajmujemy się organizacją przeprowadzek i świadczeniem usług transportowych. Nasza siedziba to Warszawa, ale działamy również poza jej granicami. Gdy planujesz przeprowadzkę lub potrzebujesz pomocnej dłoni przy przewiezieniu mebli lub innych gabarytów, jesteśmy stale do dyspozycji.

Obsługujemy klientów biznesowych – organizujemy przeprowadzki biur i całych firm, a także świadczymy usługi przeprowadzkowe dla klientów indywidualnych – przeprowadzki domów, mieszkań.

 

Nasza oferta jest kompleksowa i obejmuje głównie:

  • wycenę przeprowadzki
  • dostawę materiałów do pakowania – kartony, folie i inne
  • pakowanie rzeczy klienta
  • wyniesienie rzeczy i ich wnoszenie do lokalu
  • przewóz we wskazane miejsce
  • transport gabarytów, w tym mebli, AGD, RTV i innych
  • sprzątanie po przeprowadzce

 

Podczas przeprowadzek kładziemy nacisk na solidność, rzetelność oraz uczciwość. Ważne są dla nas komfort oraz bezpieczeństwo klienta, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby przeprowadzka była całkowicie udana.

Posiadamy nowoczesne zaplecze i zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników. Powierzone nam mienie jest również ubezpieczane na wysoką kwotę.

Masz dodatkowe pytania dotyczące usług w zakresie przeprowadzki Mokotów? Zadzwoń do nas pod numer telefonu 535 141 235, aby dowiedzieć się więcej. Nasi pracownicy wyczerpująco odpowiedzą na wszystkie pytania.

ML Przeprowadzki – przeprowadzki Warszawa Mokotów – zapraszamy do wybrania naszych usług przeprowadzkowych!