Przeprowadzki Marki | ML Przeprowadzki

Przeprowadzki Marki

W naszej firmie ML Przeprowadzki w Warszawie specjalizujemy się w kompleksowej organizacji przeprowadzek dla osób prywatnych i firm. Jeśli chcą Państwo przenieść się w nowe miejsce szybko, wygodnie, bezpiecznie, a także bez przepłacania, jesteśmy całkowicie do dyspozycji!

Mamy wieloletnie doświadczenie w zakresie organizacji przeprowadzek – naszym klientom zapewniamy pełną i profesjonalną obsługę niezależnie od rodzaju i ilości mienia do przewiezienia.

Nasze usługi koncentrują się głównie na mieście Warszawa i okolicznych miejscowościach – jesteśmy dostępni także w Markach. Organizujemy przeprowadzki krajowe i międzynarodowe na terenie Unii Europejskiej.

ML Przeprowadzki – przeprowadzki Marki – tel. 535 141 235 – zachęcamy do sprawdzenia naszej pełnej oferty!

 

Zapewniamy pełną obsługę w ramach przeprowadzek:

  • przygotowujemy mienie do przewiezienia przez jego odpowiednie zapakowanie
  • wynosimy je z lokali
  • transportujemy
  • wnosimy we wskazane miejsca
  • dbamy o porządek

 

Dysponujemy rozbudowaną flotą i specjalnymi rozwiązaniami pozwalającymi nam na przewiezienie mienia różnych typów – także gabarytów, na przykład meble, RTV, AGD, sprzęt elektroniczny, pianina, fortepiany itp. Mienie powierzone naszej firmie jest objęte ubezpieczeniem.

W razie dodatkowych pytań dotyczących naszych usług przeprowadzkowych jesteśmy stale do Państwa dyspozycji – zapraszamy do skontaktowania się z nami pod numerem telefonu 535 141 235.

ML Przeprowadzi – przeprowadzki Marki – zachęcamy do skorzystania z naszych usług przeprowadzkowych!