Przeprowadzki Konstancin Jeziorna | ML Przeprowadzki

Przeprowadzki Konstancin Jeziorna

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług przeprowadzkowych w miejscowości Konstancin Jeziorna! Firma ML Przeprowadzki specjalizuje się w organizacji przeprowadzek w Warszawie i okolicznych miejscowościach. Z nami wszystkie przeprowadzki są udane!

Nasze usługi kierujemy do klientów biznesowych oraz indywidualnych – organizujemy przeprowadzki biur, magazynów oraz całych firm, przeprowadzki mieszkań i domów. Działamy lokalnie – w Warszawie i okolicach, a także przeprowadzamy naszych klientów w całym kraju i międzynarodowo na terenie Unii Europejskiej.

ML Przeprowadzki – przeprowadzki Konstancin Jeziorna – tel. 535 141 235 – zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty!

W naszej firmie jesteśmy skupieni na tym, aby oferować klientom pełną i profesjonalną obsługę – niezależnie od ilości i rodzaju mienia do przewiezienia, jesteśmy gotowi do pomocy!

 

Przeprowadzki organizujemy kompleksowo:

  • pakowanie mienia i jego zabezpieczanie przed uszkodzeniem
  • wynoszenie mienia z lokalu
  • transport meblowozami
  • wnoszenie i rozlokowanie mienia w nowym miejscu
  • sprzątanie po przeprowadzce

 

Naszym klientom oferujemy także usługi transportu gabarytów – mebli, AGD, RTV, elektroniki, instrumentów muzycznych (pianina, fortepian) i innego mienia. Prowadzimy także demontaż i montaż mebli na czas przeprowadzki. Powierzone nam mienie jest objęte polisą ubezpieczeniową.

Jeśli posiadają Państwo jakiekolwiek pytania związane z naszymi usługami, jesteśmy cały czas do dyspozycji – prosimy o skontaktowanie się z nami pod numerem telefonu 535 141 235.

ML Przeprowadzki – przeprowadzki Konstancin Jeziorna – zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!