Nasza firma

Kim jesteśmy

Jesteśmy firmą zajmującą się kompleksowymi usługami przeprowadzkowymi oraz relokacyjnymi w Warszawie, a także w okolicznych miejscowościach.

ML Przeprowadzki to zgrany zespół profesjonalistów działający w tej branży od wielu lat. Doświadczenie nabyliśmy wykonując przeprowadzki wiodących firm krajowych, a także międzynarodowych. Stale rozbudowujemy naszą firmę, aby móc oferować Klientom obsługę na jeszcze wyższym poziomie – jesteśmy skoncentrowani na tym, aby nasze usługi zawsze były kompleksowe, profesjonalne, a także przystępne cenowo.

ML Przeprowadzki – profesjonalna firma transportowa Warszawa – jesteśmy całkowicie do Twojej dyspozycji!

Dla kogo i gdzie działamy

Naszą ofertę kierujemy zarówno do osób prywatnych jak i firm oraz instytucji państwowych. Zlecenia wykonujemy na terenie Warszawy, woj. mazowieckiego, Polski oraz Unii Europejskiej.

Świadczone przez nas usługi transportowe są sprawdzonym wyborem dla każdego Klienta, któremu zależy na szybkim, solidnym, a także przystępnym cenowo przewozie mienia na wybranej trasie – zarówno na krótkich, krajowych dystansach, jak również za granicę.

Misja firmy

Naszym głównym założeniem jest kompleksowa pomoc w przygotowaniu oraz realizacji wszelkiego typu przeprowadzek. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom Klienta poprzez indywidualne i elastyczne podejście do zlecenia.

Zapewniamy kompleksową obsługę, która obejmuje nie tylko przewóz przekazanego nam mienia, ale również innego rodzaju usługi, w tym zabezpieczanie mienia, jego wynoszenie i wnoszenie, sprzątanie po przeprowadzkach. Transportujemy także towary wymagające – gabarytowe, delikatne, zabytkowe.

Definicja

Do naszej firmy idealnie pasuje sformułowanie: „odpowiednie osoby na odpowiednim miejscu”. Naszą siłę stanowią ludzie, którzy tworzą naszą firmę. Zatrudnieni u nas specjaliści to wartość dodana gwarantująca bezpieczeństwo i fachowość.

W razie dodatkowych pytań związanych z naszymi usługami pozostajemy zawsze do dyspozycji – postaramy się odpowiedzieć na wszystkie z nich wyczerpująco.

ML Przeprowadzki – usługi transportowe Warszawa i okolice – zapraszamy do wybrania naszej obsługi!